Yasmine Alice ile birebir görüşme fırsatı...

Eğer beni Youtube'dan tanıdıysanız, videolarımı izlediyseniz, şunu biliyorsunuzdur ki Youtube benim için bir kariyer değil. Ben hem oyuncu hem de İngiliz hükümeti için tercüman olarak tam zamanlı çalışmaktayım. Youtube'da sizler için çektiğim videoları, sadece sizlere yardımcı olmak için çekiyorum. 

Şuanda sizlere iki konuda hizmet verebilmekten çok mutluyum. 

1. İngiltere ile ilgili hukuki yardım: Ben İngiliz barosuna kayıtlı bir avukatım. İngiltere'ye taşınmak isteyen,​ üniversiteler veya yaşam koşulları ile ilgili olsun, sizin için özel bir araştırma yapmamı isterseniz, sorularınızı yanıtlamamı dilerseniz, benimle bir görüşme ayarlayabilirsiniz. 

2. Panik Atağa Son: Youtube'da panik atak serilerimi izleyip başarı elde edebilen yüzlerce insandan hergün mesaj almaya devam ediyorum. Ama bazen anksiyeteyle tek başınıza başa çıkmanız mümkün olmayabilir, ya da çok zor olabilir. Bu konuda aynı zamanda yaşam koçu olarak hizmet vermekteyim. Panik atağı yenerken çıkacağınız yolculukta elinizden tutup size doğru yolu gösterebilirim. Bazen ihtiyacımız olan tek şey biraz pozitif destek. Panik ataklılar için olan özel sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. -> https://huzurluhayat.wixsite.com/panik-ataga-son

Peki görüşmeyi nasıl ayarlayabilirsiniz?

Aşağıda verdiğim iki hizmetten bir tanesini seçin. Görüşme tarih ve saat tercihinizi belirtin. Sonra size gelen emailleri bekleyin. Ödeme tamamlandığında ister Skype, ister Facebook Video Messenger üzerinden benimle sohbet edebilirsiniz.

Yasmine Alice

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

 

Türkiye'de yaşıyorsanız transferGo aracılığıyla (hiç komisyon ödemeden!), yurtdışında yaşıyorsanız Paypal veya banka transferi yollarıyla ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Randevunuzu websitemden ayarladıktan sonra bununla ilgili size daha detaylı bir email gönderilecektir. 

 

 

 

Çok kısa bir sorum vardı?

Youtube videolarında yazılan sorulara tek tek cevap veriyorum. Panik Ataklılar için bir Facebook grubumuz da var, oraya yazılan her soruyu cevaplıyorum. Bana Facebook özelden veya Instagram sayfamdan ulaşanlara cevap veremiyorum.

Görüşmede hangi konular üzerinde konuşabiliriz?

İstediğiniz her konuda. Tabiki de vaktinizi dedikodu yaparak harcamak istemezsiniz. Lütfen sormak istediğiniz soruları bir kağıda not alın, vaktinizi iyi değerlendirin. 

Son anda görüşmeyi iptal etmem gerekirse?

Hiç önemli değil, email yoluyla bana ulaşın, başka bir güne ayarlarız. Tekrar ödeme yapmanıza gerek yok. En az bir gün önceden bana haber vermeniz tercihimdir. 

Daha önce bu hizmetleri kullananlardan yorumlar

"Yasmine ailem ve ben İngiltere'ye taşınmadan önce sormak istediğimiz herşeyi yanıtladı. Hatta 30 dakkanın üzerine de çıktı ama hemen kapatmadı, çok yardımcı oldu, artık yeni bir ülkeye taşınmaktan korkmuyoruz." Cemile T.

"Yasmine ile 4 seans panik atak üzerine çalıştık. Gerçekten çok yardımcı oldu, artık panik gelmiyor. Hayatımı değiştirdi, saolsun." Emin K. 

"Benim oğlum 4 senedir panik atak yaşıyordu. Onunla nasıl başa çıkmam lazım, onu konuştuk Facetime'da. Gerçekten çok güzel bir seanstı, yakın zamanda oğlum da konuşacak." Banu T. 

Sizde buraya bir yorum eklemek isterseniz lütfen bana email atın! :)

All rights reserved to © Yasmine Alice, 2020
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube
  • Black iTunes Icon
  • Black Spotify Icon
  • TikTok